DomůNapište námEsuba.eu

eSuba Studio

Vše o nás

eSuba studio bylo založeno v druhé polovině roku 2008 jako výsledek několikaleté spolupráce skupiny zkušených programátorů a designérů. Ctíme názor, že člověk by se měl vzdělávat po celý svůj život a tak i my se neustále zdokonalujeme v našem oboru a učíme se nových technologiím a postupům. Vždyť právě internet a služby s ním spojené patří k nejrychleji se rozvíjejícím odvětvím na světe. Věříme, že naše studio je pro vás tou správnou bránou do světa internetu, ve kterém se zorientují jen ti nejsilnější a nejlépe připravení.

Zabýváme se vším, co má co dočinění s tvorbou webových prezentací - vytvořením designu a jednoduchého prezentačního webu počínaje a naprogramováním složitého systému pro potřeby velkých firem konče. Aby naše služby byli kompletní a na domácím trhu jedinečné, nabízíme také všem našim zákazníkům copywriting neboli naplnění stránek obsahem, audit Vašeho stávajícího web nebo vytvoření vlastního prezentačního videa.

Jeho tvorbu zajistí profesionální střihači, kteří se s naší firmou podíleli například na tvorbě reklamních videí pro světově známé firmy jako AMD nebo Sappire.

Naším cílem je poskytovat kvalitní služby za rozumné peníze s využitím těch nejmodernějších a nejefektivnějších technologií nastavených vždy přímo na míru zákazníkovi.

Jak se říká - jeden obrázek dokáže nahradit tisíce slov a proto doporučujeme, abyste si prohlédli naše reference a udělali si o naší firmě ten správný "obrázek" sami.

Více informací o našich službách naleznete v sekci Co nabízíme.

Proč web od nás ?
Webdesign - Rychlost Máme bohaté zkušenosti
Webdesign - Rychlost Prezentace na míru
Webdesign - Rychlost Pracujeme rychle
Webdesign - Rychlost Vytvoříme, co potřebujete
Webdesign - Rychlost Jsme levnější
Rychlý kontakt
+420 608 330 700
+420 607 966 390